Program festivalu 18. 5. 2019 (start 11 a.m.)

aktualizováno dne: 6. 3. 2019

- hradní nádvoří
12:40 - Rainbow band (ZŠ Duhová) (pop-rock / Chomutov)
14:00 - Sprostá a ubohá (schlager-garage / Liberec)
15:20 - Zuby Nehty (alternative / Praha)
16:40 - Nebezpečné známosti (pop-indie / Praha)
18:10 - Cruel (progressive-crossover / Praha)
19:40 - Insania (crossover-rock / Brno)
21:10 - Vložte kočku (emo-electronica / Praha)
22:30 - Phosgene Girls (electronica-darkwave / Přelouč)
+ ohnivé krasavice Ignis

- komorní scéna @ rytířský sál
12:00 - Dan Venao (indie-folk / Praha)
13:20 - Janek & kapela (folk-world music / Klášterec n/Ohří)
14:40 - Mysthica (melodic-crossover / Praha)
16:00 - Ivory Gate (acoustic-world music / Kadaň)
17:20 - Ploy (jazz-alternative / Praha)
18:50 - Jeden kmen (ambient-folk / Brno)

- speciální vystoupení @ hradní kaple
14:40, 19:00 - Jana Maffet Šouflová (keltská harfa / Praha)
17:30, 20:30 - Výplach (ethno-psychedelic / Praha)

* změna programu vyhrazena

Programy minulých ročníků

2018:
Mucha, Vladivojna & 4Trio, Šoulet, PayaNoia, Cermaque, Object, Tomáš J. Holý, Arcus, Trepifajxl, Control Alien, Barbucha, Ivory Gate, Nemuer, Jana Maffet Šouflová

2017:
Jablkoň, Nano, Vasilův Rubáš, Arcus gothic music, Houpací koně, Cruel, Martina Trchová trio, Shoecut, Nucený výsek, Zlopata, Druga, Algaes, Ivory Gate, Durmančiny Bylinky, Ívarr, Wanish

2016:
Už jsme doma, Vladivojna la Chia, Pod černý vrch, El Gaučo, Zdarr, Object, Výplach, Sníh na schodišti, Hi Jack, Common sense, Ivory Gate, Petr Jasinčuk, Krabat, Sousedi

2015:
Čankišou, První hoře, Nauzea orchestra, Vobezdud, Ty syčáci, Strašlivá podívaná, Korjen, Trepifajxl, Kolektivní halucinace, Výplach

2014:
Vladivojna La Chia, Mucha, Longital, El Tenere, Ivory Gate, Cruel, Džezvica, Bouchací šrouby, Nucený výsek, Barbucha

2013:
Budoár staré dámy, Ponožky pana Semtamťuka, Sníh na schodišti, Korjen, No Discipline, Marta a Rasputin Band, El Checo, Nucený výsek, Durmančiny bylinky

2012:
Dva, Květy, El Gaučo, SoUsedi, Ivory Gate, Malá bílá vrána, Bouchací šrouby, Nucený výsek, Swayambu, Durmančiny bylinky

2011:
El Tenere, Zdeněk Bína acoustic project, Cruel, Ivory Gate, Nedělní lidé, Zdarr, Arcus, Z davu, Koza na útesu, Jáchymovi bratři, Arathia

Krátce....

Festival se koná na zámku Horní Hrad (KV), 4 km od Stráže n/O (železniční stanice na trati Klášterec n/O - Karlovy Vary). Zde je mapka nebo okaz na mapy.cz...

KDE NÁS NAJDETE

For the information on festival, program, transport etc. in english click here...

INFORMATION IN ENGLISH

PLAKÁT